hacamat takvimi ZAMANI KONYA HACAMAT KURSU MERKEZİ HACAMAT KURSU KONYA EBUSADULLAH HACAMAT TAKVİMİ GÜNLERİ UZMAN HACCAM EBUSADULLAH KONYA HACAMAT MERKEZİ KONYA HACAMAT SÜLÜK KURSU HACAMATÇI  UZMAN HACCAM HACAMAT TEDAVİSİ KONYA

Uzman Haccam Ebusadullah

Türkiye'de Hacamat Uzmanı olarak tüm illere hizmet verilmektedir. En az 10 kişi birlikte talepte bulunur ise istenilen yere gidilerek yerinde hizmet verilir.

Tüm Türkiye de toplu olarak Ankara'da, Karaman'da, Isparta'da, Antalya'da, İzmir'de, Eskişehir'de, Bursa'da, Balıkesir'de, Kayseri'de, Nevşehir'de, Niğde'de, Afyon'da, Burdur'da, Mersin'de, Aksaray'da, Uşak'da ve daha pekçok ilimizde Hacamat hizmeti verilmektedir. 

DÜNYADA İLK VE TEK  SAÇ KESMEDEN HACAMAT İLK DEFA KONYA HACAMAT EBUSADULLAH GERÇEKLEŞTİRDİ .

Saç üzerinden traş olmadan hacamat yapılır.

HACAMATTA UZMAN HACAMATCI EBUSADULLAH.

Neden Konya Hacamat.?

İnsanlar hiç yapmadığı bir işi yapmak istediği zaman, konuyu önce en yakınlarında arar ve sorar. Bazı ipuçlarına ulaşınca da onu daha iyisini sonra da en iyisini yapmak isterler. Hacamat konusu da Türkiye’de yeniden revaç buluyor. Bu konuda ehliyeti ve liyakati olanları aradığımız zaman Konyalı olarak kendimizi şanslı hissedebiliriz. Ehliyeti olan ve işini samimiyetle icra eden bir arkadaşımız var, Ebu Sadullah Abdullah Keskinoğlu, Rasûlüllahın bir sünnetini ihya etme gayreti ve insana hizmet  şiarıyla dopdolu, samimi olarak faydalı olmak için çalışıyor.

Konya Hacamat ismi altında hizmet veren Ebu Sadullah Abdullah Keskinoğlu, Konya’da tertemiz, nezih bir ortamda insanımızın dertlerine çare olma ve yol gösterme gayreti içinde 20 yıllık tecrübesi, birikimi ve ustalığı ile tanıştığı her insana güven ve sıcaklık veren üslubu sayesinde kıymetli hemşerilerimizin teveccühüne mazhar olmaktadır.

Bizim insanımız neden ömür boyu tansiyon ilacı kullansın? diyerek söze giren Abdullah Keskinoğlu Tabiatı tabii olmaktan çıkarmış olan insanoğlu, tedavileri de fıtrata uygun olmayan sentetik ilaçlarla yapmaya çalışıyor.

Artık günümüzde insanımız hastalıklardan değil kendi icat ettiği şeylerden ölmeye başladı.

Örnek verecek olursak devletlerin yanlış politikaları sonucu en başta sigara alkol yanlış yönlendirme sonucu sonra sırasıyla kemoterapi öldürüyor buzdolapları öldürüyor klimalar öldürüyor antibiyotikler ilaçların yan etkileri öldürüyor hastalandırıyor öldürmüyor süründürüyor.

Şimdi size soruyorum diye sözlerini sürdüren uzman haccam Doktorlarımız Alzheimer hastalarına parkinsonlulara panik atak bipolar bozuklugu romatizma gut hastalıgı miyastenia endokrin gravis sara epilepsi hastalarına dirençli pisikolojik hastalarına ve daha sayabileceğimiz bir çok hastalığa verdikleri ilaçlara kendileri inanıyorlar mı !! İnanmıyorlar ama başka çaresi olmadığını düşünüyorlar veriyorlar ilaçlarla daha kötü hale getiriyorlar.

Aldıkları yanlış egitim sonucu yarım doktor candan eder hesabı insanlıgı canından ediyorlar.

Bir de madalyonun öteki yüzü var o da silah tüccarları kadar zararlı ve baş belası bir sektör var ilaç sektörüve onun uzantıları hammadde kimyasal sanayiler kapitalistleşmiş ilaç sektörü kapitalizim in vijdanı kalmamaış insanları denek haline getirmişlerdir.!

Şu ilacı ömür boyu kullanacaksın denilen ilaçları kullanmaktan kendini uzak tutan insanlar daha sağlıklı bir yaşlılık dönemi geçiriyorlar.

Bu yazıda sorunların çözülmesi çok zor oldugu için bunun üzerinde fazla durmayacağız.

Konyalı uzman haccam Abdullah Keskinoğlu der ki:

Gelin bir sünneti ihya etmek adına senede bir kere hacamat olun ve sağlıklı kalın 70 derde şifa olan hacamat ile tanışın eşinizi dostunuzu tanıştırın.

Sentetik saglıksız dogal olmayan ilaçlardan uzak durun  ilaçsız tedavi yöntemini uygulayın sağlıklı kalın.

Hacamatı sünnetini yaygınlaştırarak ilaç tüccarı emperyalistlerin kapitalistlerin oyununu hep beraber bozalım.

İnsan bünyesine hiç de uygun olmayan antibiyotikleri hayatımızdan çıkaralım hastalandıktan sonra değil hastalanmadan sağlıklı kalmak için hacamat yaptıralım.

 

 

 

 

Konya Hacamat Ebusadullah © 2008 2018