hacamat takvimi ZAMANI KONYA HACAMAT KURSU MERKEZİ HACAMAT KURSU KONYA EBUSADULLAH HACAMAT TAKVİMİ GÜNLERİ UZMAN HACCAM EBUSADULLAH KONYA HACAMAT MERKEZİ KONYA HACAMAT SÜLÜK KURSU HACAMATÇI  UZMAN HACCAM HACAMAT TEDAVİSİ KONYA

Hakkımızda. Ebusadullah Kimdir?

  Türkiye’de Hacamat yapan yerler içerisinde en iyilerden biri olan ve işini profesyonelce yapan uzman hacamatçı Abdullah Keskinoğlu eğitimini en iyi şekilde Malezya Üniversitesinde hemopatyh bölümünde eğitim veren Profesör Mehmet Kocabaş’tan almıştır. Abdullah KESKİNOĞLU uzman Hacamat’çı olarak tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

  Uzman Hacamat’çı Abdullah KESKİNOĞLU’na ulaşmak için veya bilgi almak için 0554 4062383 numaralı telefona arayabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki web adreslerimizden de bizlere yazabilirsiniz.

 

KONYA HACAMAT EBUSADULLAH ,Abdullah KESKİNOĞLU KİMDİR ?

 

Hacamatcı Abdullah Keskinoğlu   1969’da Konya’nın Karatay ilçesinde dünyaya gelen Abdullah Keskinoğlu 6 çocuk babasıdır.

   Küçük yaşta romatizma hastası olur ve 15 gün hastanede tedavi görür fakat tamamen iyileşemez. Haliyle yaşı ilerleyip'te 20’li yaşlara geldiğinde ağıları tamamen artar.

   Askerlik dönüşü İslami değerleri yaşama mücadelesi ve araştırma azmine girer.

  Peygamberimizin miraçla ilgili hadisi şerifini araştırır ve miraçla ilgili hadislerde ‘hacamat’ bahsi işlenir. Peygamberimizin, "şifa üç şeydedir; bal’da, hacamat’ta ve doğlamada" hadislerini okur. Bal kendisine şifa olmamış, dağlama da zaten kerih görülen bir tedavidir.

   O zaman geriye yalnızca biri kalıyordu; "hacamat"

   İşinin ehli olmayan bir yaşlı kimseye gider, dizlerinden hacamat yaptırır ve azda olsa faydasını görür.

   Kendi anlayışını geliştirerek yaklaşık 20 yıldır ek iş olarak hacamat yapar ve yüzlerce kişiye faydalı olur ve her gün daha ileriye doğruyolalır,çok insan fayda görür.        

 

  

 

Neden Konya Hacamat?

 

İnsanlar hiç yapmadığı bir işi yapmak istediği zaman, konuyu önce en yakınlarında arar ve sorar. Bazı ipuçlarına ulaşınca da onu daha iyisini sonra da en iyisini yapmak isterler. Hacamat konusu da Türkiye’de yeniden revaç buluyor. Bu konuda ehliyeti ve liyakati olanları aradığımız zaman Konyalı olarak kendimizi şanslı hissedebiliriz. Ehliyeti olan ve işini samimiyetle icra eden bir arkadaşımız var, Ebu Sadullah Abdullah Keskinoğlu, Rasûlüllahın bir sünnetini ihya etme gayreti ve insana hizmet  şiarıyla dopdolu, samimi olarak faydalı olmak için çalışıyor.

Konya Hacamat ismi altında hizmet veren Ebu Sadullah Abdullah Keskinoğlu, Konya’da tertemiz, nezih bir ortamda insanımızın dertlerine çare olma ve yol gösterme gayreti içinde 20 yıllık tecrübesi, birikimi ve ustalığı ile tanıştığı her insana güven ve sıcaklık veren üslubu sayesinde kıymetli hemşerilerimizin teveccühüne mazhar olmaktadır.

“Bizim insanımız neden ömür boyu tansiyon ilacı kullansın?” diyerek söze giren Abdullah Keskinoğlu, “Tabiatı tabii olmaktan çıkarmış olan insanoğlu, tedavileri de fıtrata uygun olmayan sentetik ilaçlarla yapmaya çalışıyor. Artık günümüzde insanımız hastalıklardan değil kendi icat ettiği şeylerden ölmeye başladı. Örnek verecek olursak, en başta sigara öldürüyor sonra sırasıyla kemoterapi öldürüyor, buzdolapları öldürüyor, klimalar öldürüyor, antibiyotikler öldürmüyor süründürüyor. Şimdi size soruyorum” diye sözlerini sürdüren uzman haccam, “Doktorlarımız, Alzheimer hastalarına, parkinsonlulara, miyastenia gravis hastalarına, dirençli epilepsi hastalarına ve daha sayabileceğimiz bir çok hastalığa verdikleri ilaçlara kendileri inanıyorlar mı? İnanmıyorlar ama başka çaresi olmadığını düşünüyorlar.”

Bir de madalyonun öteki yüzü var, o da silah tüccarları kadar zararlı ve baş belası bir sektör var ilaç sektörü. Şu ilacı ömür boyu kullanacaksın denilen ilaçları kullanmaktan kendini uzak tutan insanlar daha sağlıklı bir yaşlılık dönemi geçiriyorlar. Bu yazıda bunun üzerinde fazla durmayacağız.

Konyalı uzman haccam Abdullah Keskinoğlu der ki:

“Gelin bir sünneti ihya etmek adına senede bir kere hacamat olun ve sağlıklı kalın. Sentetik ilaçlardan uzak durun, ilaçsız tedavi yöntemini uygulayın sağlıklı kalın. Hacamatı yaygınlaştırarak ilaç tüccarı emperyalistlerin oyununu hep beraber bozalım. İnsan bünyesine hiç de uygun olmayan antibiyotikleri hayatımızdan çıkaralım, hastalandıktan sonra değil, hastalanmadan sağlıklı kalmak için hacamat yaptıralım.”

 

 

 

 

 

Konya Hacamat Ebusadullah © 2008 2018